Herna s programem

Kdy
Pátek
09:00
12:00

Pátek 9.00 - 12.00

 

Herny pro děti s rodiči jsou určeny pro děti 0 – 6 let s rodiči (příp. jiným dospělým – prarodiče, tety…).

Provoz herny během školního roku: pondělí a pátek od 9:00 do 12:00 hod., vstup možný bez přihlášení.

Vstup do herny: 100 Kč/rodina (semináře, externí programy pro děti 150 Kč/ rodina)

Co nabízíme: Rodičům nabízíme příjemné a přátelské místo pro setkávání, navázání nových přátelství, seberealizaci i vzájemnou sociální výpomoc. Děti zde najdou bezpečný prostor pro hru v přítomnosti dospělého, „hřiště pod střechou“ s kuličkovým bazénkem, množstvím hraček i didaktických pomůcek, mohou se společně s rodiči zapojit do programu přizpůsobenému věku dětí.

Prostor pro hru dětí v přítomnosti dospělého, možnost zapojit se do programu přizpůsobenému dětem raného a předškolního věku – cvičení, tanečky, opičí dráha, zpíváníčko, hra na Orffovy hudební nástroje….

V průběhu pondělních a pátečních heren se můžete těšit na zpívání s kytarou a hrou na Orffovy nástroje, říkanky a pohybové aktivity.

Jednou měsíčně v pondělí probíhají od 10.00 semináře pro rodiče.

Účast ve všech programech je dobrovolná, pokud děti a rodiče nemají zájem se programu účastnit, mohou využívat zbylý prostor herny. Programy začínají cca v 10 hod.

Vybavení MC: MC je plně vybaveno pro potřeby dětí a rodičů – k dispozici jsou hračky, pomůcky, dětské knihy (ty je možné půjčit si také domů), dětská postýlka, přebalovací pult, dětské židličky (vysoké i nízké), stoly a židle pro dospělé, vybavená kuchyň, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, lednice, myčka nádobí, základní občerstvení (káva, čaj, džusíky, sušenky…), sociální zařízení (dospělé a dětské WC, nízká umyvadla pro děti, nočníky).

Kdo se o Vás bude starat: O návštěvníky pečuje služba – seznamuje nové rodiče s chodem mateřského centra, stará se o spokojenost a vzájemnou spolupráci mezi klienty. Programy pro děti s rodiči zaměřené na rozvoj dovedností, schopností a znalostí dětí vedou pedagogové. Pokud budete mít dotazy, připomínky, nápady na vylepšení nebo nějaký problém týkající se pobytu v herně, služba vám ráda pomůže či podnět předá vedení MC.

Kontakt:

Mateřské centrum Klubíčko
Vlčkova 1067
198 00 Praha 9

 

Vedoucí:
Dita Hartelová
+420 608 917 710

mcklubicko@praha.ymca.cz
Facebook: mcklubickoymca

Instagram: mcklubicko

Bankovní účet: 2000627451/2010

 

 

YMCA Praha
Na Poříčí 12, 110 00 Praha
(2. patro, kancelář č. 244)

Telefon: 224 872 128
E-mail: praha@ymca.cz
Facebook: ymcapraha

IČO: 265 29 122

Datová schránka: majtuuu